blank

Şehre İtalyan asıllı Fransız lezzeti geldi.

GEST REFİNED PATISSERIE

Gest Üretim atölyesi , Mutfak, Workshop ve satış odaklı şehrin gizli köşesinde açılan lezzet avcılarının yeni mekanı .
Şef Emrah Şenday ; Turizm Otelcilik mezunu ilk iş deneyimi İzmir Hilton, sonrasında Çeşme Sheraton, ve Bodrum Rixos. Ve sonrasında kendini geliştirme kararı alıp yurt dışına çıkıp özellikle pasta ve tatlının anavatanı Paris ve Moskova’da Pastacılık eğitimi almış . Uzmanlığını makaron ve çikolata üzerine geliştirmiş.

Emrah Şenday ; ”Çocukluk hayalimi gerçekleştiriyorum burada, amacım lezzetli kaliteli ürünleri herkese tattırabilmek ve herkesin tanıdığı bir marka yaratmak . Burayı açarken amacımız haftanın belirli günleri workshoplar düzenleyeceğimiz, pasta çikolata severlerle yeni lezzetler üretebileceğimiz bir mutfak yaratmak, aynı zamanda toptan ve perakende satışlarımızı buradan yönetmek”
Neden bu semt sorusunun cevabı ise ; ”yüksek maliyetli kira giderleri uğraşırken işimize odaklanamamak ve bir riski yönetmektense , işimize odaklandığımız keyifli yaratıcı bir ortam yaratmak ”oldu.

Şu anda buradan , internet üzerinden , Karşıyaka’da belirli noktalarda çözüm ortaklarımızla satışlarımızı yapıyoruz.
Daha sonraki hedeflerinin ise şehrin önemli noktalarına satış noktaları açarak daha çok kişiye ulaşmak olduğunu söylüyor.

Burası ilk doğum yerimiz, şehirde küçük dükkanlar ve cornerlar ile genişleme stratejimiz var, ama en büyük hayalimiz Amerika 5. caddede Gest Refined Patisserie ‘yi görmek istiyorum ” diyor .

Bence bir gün gidicem notlarınıza ekleyin lezzetler dayanılamaz derecede güzel .

Adresi buraya Bırakıyorum

Emek Mahallesi, Barış Caddesi, No: 47/B Bayraklı
Telefon : 0533 437 80 17

1 Yorum

  1. Çok başarılı vede faydalı tadı damakta kalan yazılarınla seni takip etmek zamanla eski bir dostum olarak alışkanlık yapmadı değil.Birgün ve Hergün her yere gidebilmen dileğimle, başarılar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz